ALS70U164NP063
CAP ALUM 160000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70U164NP063
ALS70U164NP063 Hakkında
KEMET tarafından üretilen ALS70U164NP063, 160000 µF kapasitansta ve 63V nominal gerilim ile tasarlanmış büyük hacimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılan bu bileşen, 8 mOhm @ 100Hz ESR ve 9 mOhms empedans değerleri sayesinde düşük enerji kaybı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen, 20000 saat ömür garantili kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 10 kHz'de 32.2A ve 100Hz'de 30.6A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygundir.
Applications General Purpose
Capacitance 160000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V