ALS70U133NJ250
CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70U133NJ250
ALS70U133NJ250 Hakkında
KEMET ALS70U133NJ250, 13000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalleri ile şasi montajına uygun bu kondansatör, düşük ESR (26mOhm @ 100Hz) ve impedans değerleri ile yüksek ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışır, 85°C'de 20000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V