ALS70U103NT500
CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70U103NT500
ALS70U103NT500 Hakkında
KEMET ALS70U103NT500, 10000 µF kapasitansa sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 30mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 28.7A @ 10kHz ripple current kapasitesi endüstriyel elektronik uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V