ALS70P912NW450
CAP ALUM 9100UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P912NW
ALS70P912NW450 Hakkında
KEMET ALS70P912NW450, 9100 µF kapasitansa sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile endüstriyel ve güç sistemi uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 20000 saat ömür süresi, 26mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 27.4A @ 10kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, frekans konvertörleri ve enerji depolama sistemlerinde uygulanabilir. ±20% kapasite toleransı ve Polar polarizasyona sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V