ALS70P822NJ350
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P822NJ
ALS70P822NJ350 Hakkında
KEMET ALS70P822NJ350, 8200µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal bağlantılı şasi montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 29mOhm ESR değeri ile 100Hz'de verimli enerji depolama sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 20000 saatlik ömrü olan bu kondansatör, 10kHz'de 23.8A ve 100Hz'de 17A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ve 19mOhms empedans değerleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V