ALS70P752NS550
CAP ALUM 7500UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P752NS
ALS70P752NS550 Hakkında
KEMET ALS70P752NS550, 7500 µF kapasitanslı 550V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vidalı terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin ESR değeri 63 mOhm @ 100Hz olup, impedansı 55 mOhm'dur. 85°C sıcaklıkta 20000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilen kondansatör, 10 kHz'de 25.7 A ve 100 Hz'de 19.1 A ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V