ALS70P623NP100
CAP ALUM 62000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P623NP100
ALS70P623NP100 Hakkında
KEMET ALS70P623NP100, 62000 µF kapasitansı ve 100V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. 11 mOhm ESR değeri ve 10 mOhms impedans ile düşük seri direnç özelliği gösterir. Yüksek ripple akım kapasitesi nedeniyle enerji depolama, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ve 31.2A ripple akımı özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 62000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V