ALS70P513NF100
CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P513NF
ALS70P513NF100 Hakkında
KEMET ALS70P513NF100, 51000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu paketlemesi bulunmaktadır. 12mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi verilmektedir. 27.9A @ 10kHz ve 25.7A @ 100Hz ripple akım taşıma kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmekte olup, aktif durumda satılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 51000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V