ALS70P472NF500
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P472NF
ALS70P472NF500 Hakkında
KEMET ALS70P472NF500, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sağlar. Düşük ESR değeri (59 mOhm @ 100Hz) ile güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 21.1 A yüksek frekans (10 kHz) ve 14.5 A düşük frekans (100 Hz) dalgalanma akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V