ALS70P392NF550
CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P392NF
ALS70P392NF550 Hakkında
KEMET ALS70P392NF550, 3900 µF kapasitanslı 550V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. Bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı enerji uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. 20000 saat ömrü ile 85°C'de güvenilir çalışma sağlar. ESR değeri 118 mΩ @ 100Hz ve 10 kHz'de 19 A ripple akımı kapasitesi ile enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında etkin performans gösterir. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesini destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 118mOhm @ 100Hz
Impedance 103 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V