ALS70P163NT350
CAP ALUM 16000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P163NT
ALS70P163NT350 Hakkında
KEMET ALS70P163NT350, 16000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, vida terminalli şasi montajı için uygun radyal kutulu formda sunulmaktadır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 16 mOhm @ 100Hz ESR ve 12 mOhms impedans değerleri ile yüksek frekansta 30.3 A, düşük frekansta 23.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V