ALS70P163NP250
CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P163NP
ALS70P163NP250 Hakkında
KEMET ALS70P163NP250, 16000 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal kutulu tasarımı, ağır yük ve güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 22mOhm @ 100Hz ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesini destekler. 26.2A @ 10kHz ripple current kapasitesi, yüksek frekanslı anahtarlamada kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V