ALS70P133NW350
CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70P133NW
ALS70P133NW350 Hakkında
KEMET ALS70P133NW350, 13000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans ve 20 mOhm ESR değeri ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında 20000 saat ömür süresine sahiptir. Ripple akım kapasitesi 100 Hz'de 21.3A ve 10 kHz'de 28.3A olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V