ALS70H753KE040
CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H753KE
ALS70H753KE040 Hakkında
KEMET ALS70H753KE040 serisi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75000 µF kapasitansta, 40V rated voltajda tasarlanmıştır. Screw terminal ile chassis mount şekilde montajlanır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. 18 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 100 Hz'de 17 A, 10 kHz'de 18.6 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 18000 saatlik ömür garantisiyle sunulur. ±20% tolerans ile spesifiye edilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 75000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V