ALS70H684QS040
CAP ALUM 680000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H684QS
ALS70H684QS040 Hakkında
KEMET ALS70H684QS040, 680000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Screw terminal bağlantı tipi ile şasiye monte edilir. ±20% tolerans ile 5mOhm ESR değerine sahiptir. 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Güç kaynağı devreleri, filtreleme, enerji depolama ve düşük frekansı uygulamalar başta olmak üzere endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda yaygın olarak yer almaktadır. 43.1A @ 10kHz ve 42A @ 100Hz ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 680000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V