ALS70H683QM100
CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H683QM100
ALS70H683QM100 Hakkında
KEMET ALS70H683QM100, 68000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount montajını destekleyen bu kondansatör, düşük ESR (9mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (36A @ 10kHz) sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponentin 85°C'de ömrü 20000 saattir. ±20% tolerans ile sunulan bu kapasitör, ağır yük uygulamalarında filtreleme ve enerjinin depolanması amacıyla kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V