ALS70H681DE500
CAP ALUM 680UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H681DE500
ALS70H681DE500 Hakkında
KEMET ALS70H681DE500, 680 µF kapasitanslı ve 500 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminaline sahip radyal kütü paketinde sunulur. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 11000 saat ömür garantisi ile, -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 100 Hz'de 3,9 A ve 10 kHz'de 7,5 A ripple akım kapasitesi, endüstriyel güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarına uygundur. 368 mOhm ESR ve 277 mOhms empedans özellikleriyle stabilize edici ve kompanzatör işlevlerine destek verir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 368mOhm @ 100Hz
Impedance 277 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V