ALS70H623QH100
CAP ALUM 62000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H623QH100
ALS70H623QH100 Hakkında
KEMET ALS70H623QH100, 62000 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Screw terminalli radyal can paketinde sunulan bu kondansatör, düşük ESR değeri (10 mOhm @ 100Hz) ile yüksek ripple akım kapasitesi (31.8 A @ 10 kHz) sağlar. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve yedekleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilen komponent, chassis mount şekilde PCB'ye bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 62000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V