ALS70H622NF450
CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H622NF
ALS70H622NF450 Hakkında
KEMET ALS70H622NF450, 6200 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminallı şasi montajlı bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir ve 85°C'de 20.000 saat ömür garantisine sahiptir. 37 mOhm ESR değeri ve 25 mOhm impedansı ile düşük kayıp özellikleri barındırır. 10 kHz'de 22.2 A ve 100 Hz'de 15.6 A ripple akım kapasitesi bulunan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V