ALS70H432QC400
CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H432QC400
ALS70H432QC400 Hakkında
KEMET ALS70H432QC400, 4300µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarıma sahiptir. 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi ile uzun süreli uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 48mOhm ESR değeri ve 31mOhm impedans ile düşük enerji kaybı sağlar. Yüksek frekans (10kHz) ripple akım kapasitesi 18.1A, düşük frekans (100Hz) ripple akım kapasitesi 12.4A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel güç kaynakları ve enerji yönetim sistemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V