ALS70H362KE250
CAP ALUM 3600UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H362KE
ALS70H362KE250 Hakkında
KEMET ALS70H362KE250, 3600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V voltaj rating'i ile yüksek güçlü uygulamalarda kullanıma uygundur. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantı özelliğine sahiptir. 74 mOhm ESR değeri ile 100Hz frekansında etkili bir şekilde çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 18000 saat ömür sağlar. 10 kHz'de 13.6A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı endüstriyel, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V