ALS70H332KF350
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H332KF
ALS70H332KF350 Hakkında
KEMET ALS70H332KF350, 3300 µF kapasitansı ve 350 V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 18000 saat ömür garantisi sunar. 59 mOhm ESR değeri ile düşük direnç özellikleri taşımakta, 10 kHz'de 16.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve enerji depolama devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V