ALS70H273QW250
CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H273QW
ALS70H273QW250 Hakkında
KEMET ALS70H273QW250, 27000µF kapasitansı ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi ile mekanik olarak sabitlenir. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 20000 saat ömür görmesi tasarlanmıştır. 14mOhm ESR değeri (100Hz'de) ile düşük impedans sunarak, 10kHz'de 35A ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V