ALS70H272MF550
CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H272MF
ALS70H272MF550 Hakkında
KEMET ALS70H272MF550, 2700µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma sağlar. Şasi montajı için vida terminalleriyle tasarlanmıştır. 162mOhm ESR ve 140mOhm empedans değerleriyle düşük kayıp karakteristiğine sahiptir. 17A @ 10kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesiyle AC güç uygulamalarında, endüstriyel güç kaynakları, kaynak cihazları ve genel amaçlı güç düzenleme devrelerinde etkin kullanım sağlar. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 85°C'de 19000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 162mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V