ALS70H272LM550
CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H272LM
ALS70H272LM550 Hakkında
KEMET ALS70H272LM550, 2700 µF kapasitanslı 550V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount konfigürasyonu ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 19000 saat ömrü (85°C'de) sunar. 161mOhm ESR değeri ve 17.5A yüksek frekans ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devreleri için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 161mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V