ALS70H223QP250
CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H223QP250
ALS70H223QP250 Hakkında
KEMET ALS70H223QP250, 22000 µF kapasitansine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilimde tasarlanmış bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C sıcaklıkta 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 16 mOhm ESR değeri ve 13 mOhms impedans ile düşük direnç karakteristiği gösterir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 32.2 A, düşük frekans (100 Hz) ripple akımı 25.5 A kapasitesidir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gibi elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V