ALS70H203QH200
CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H203QH200
ALS70H203QH200 Hakkında
KEMET ALS70H203QH200, 20000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount şasi tipi ile radial, screw terminals paket konfigürasyonuna sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 20000 saat ömürlü performans sunar. ESR değeri 21mOhm @ 100Hz ve impedansı 17mOhms'dir. Yüksek ripple current kapasitesi ile 26.3A @ 10kHz ve 21.3A @ 100Hz handle edebilir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V