ALS70H203NW250
CAP ALUM 20000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H203NW
ALS70H203NW250 Hakkında
KEMET ALS70H203NW250, 20000 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri bulunan bu bileşen, 18 mOhm ESR değeri ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında performans gösterir. 85°C'de 20000 saat ömür belirtimi ile endüstriyel ve elektrik güç uygulamalarında, ac/dc konvertörlerde, güç kaynağı devrelerinde ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanım için uygun bir komponenttir. ±20% kapasitans toleransı ve 22.6 A @ 100 Hz ripple current özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V