ALS70H203KF100
CAP ALUM 20000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H203KF100
ALS70H203KF100 Hakkında
KEMET ALS70H203KF100, 20000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörür. 100V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, şasi montaj tipi vida terminalleri ile monte edilir. ESR değeri 100Hz'de 22mOhm, impedansı ise 19mOhms'tir. Yüksek frekansta (10kHz) 20.1A, düşük frekansta (100Hz) ise 17.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 18000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponentin polarizasyonu pozitiftir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V