ALS70H202KF500
CAP ALUM 2000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H202KF
ALS70H202KF500 Hakkında
KEMET ALS70H202KF500, 2000µF kapasitanslı 500V voltaj değerli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımı, yüksek güç uygulamaları için uygun şekilde tasarlanmıştır. 134mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunarak, enerji dağıtım sistemlerinde, güç kaynakları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 18000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 13.6A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile imal edilmiş bu komponent, kararlı performans ve güvenilir çalışma sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 134mOhm @ 100Hz
Impedance 102 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V