ALS70H164QC040
CAP ALUM 160000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H164QC040
ALS70H164QC040 Hakkında
KEMET ALS70H164QC040, 160000 µF kapasitansı ve 40V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 13 mOhm ESR değerine sahiptir. 100 Hz'de 22.7 A ve 10 kHz'de 23.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında, 85°C'de 20000 saat ömür süresi garanti eder. Genel amaçlı güç kaynağı uygulamaları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 160000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V