ALS70H163DE063
CAP ALUM 16000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H163DE063
ALS70H163DE063 Hakkında
KEMET ALS70H163DE063, 16000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile montajı sağlanır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 11000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 31mOhm, ripple current kapasitesi 10kHz'de 14.9A ve 100Hz'de 11.4A'dır. Güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V