ALS70H162DF350
CAP ALUM 1600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H162DF350
ALS70H162DF350 Hakkında
KEMET ALS70H162DF350, 1600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminallı radyal can paketi ile sunulur. -40°C ile 85°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 11000 saat ömür sağlar. 108 mOhm ESR değeri ve 64 mOhm impedans ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 5.8 A @ 100 Hz ve 11.6 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 108mOhm @ 100Hz
Impedance 64 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V