ALS70H152DB200
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H152DB200
ALS70H152DB200 Hakkında
KEMET ALS70H152DB200, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Vida terminalli şasi montaj tipi ile mekanik olarak sabitlenir. ESR değeri 184 mOhm @ 100Hz ve impedans 128 mOhm olup, yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 8 A @ 10 kHz'dir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 11000 saat ömür süresi içerir. Polar yapısı ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 184mOhm @ 100Hz
Impedance 128 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V