ALS70H135QT025
CAP ALUM 1.3F 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H135QT025
ALS70H135QT025 Hakkında
KEMET ALS70H135QT025, 1.3 Farad kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, düşük ESR (5mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (43.5A @ 10kHz) ile çalışır. Vida terminalli chassis mount tipinde olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç yönetimi devreleri, enerji depolama sistemleri ve başlatma devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% toleransla üretilmiş olup, polar yapısından dolayı kutup doğruluğu gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 1.3 F
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V