ALS70H134NF063
CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H134NF
ALS70H134NF063 Hakkında
KEMET ALS70H134NF063, 130000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajda çalışan bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 9mOhm olup, 10mOhms impedansı vardır. Screw terminal ile şase montajı yapılan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek ripple akım kapasitesi ile 10kHz'de 28.9A, 100Hz'de 27.3A tolere edebilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V