ALS70H132KE500
CAP ALUM 1300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H132KE
ALS70H132KE500 Hakkında
KEMET ALS70H132KE500, 1300 µF kapasitansına ve 500V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli kasa montajı (screw terminals) ile sağlam mekanik bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 18000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 203 mOhm ESR ve 154 mOhms empedansa sahiptir. 10 kHz'de 11.1 A ve 100 Hz'de 6.4 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 203mOhm @ 100Hz
Impedance 154 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V