ALS70H123MF200
CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H123MF
ALS70H123MF200 Hakkında
KEMET ALS70H123MF200, 12000µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kutu paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 29mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 19000 saatlik ömür garantisine sahip olan bileşen, yüksek ripple akım kapasitesine (10kHz'de 22.7A, 100Hz'de 16.8A) sahiptir. ±20% tolerans ve polar polarizasyona sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviye bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V