ALS70H123LM200
CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H123LM
ALS70H123LM200 Hakkında
KEMET ALS70H123LM200 alüminyum elektrolitik kondansatör, 12000 µF kapasitansa ve 200V rated voltage'a sahiptir. Screw terminals ile chassis mount tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans, 29 mOhm ESR ve 21 mOhms impedans özellikleriyle düşük seri dirençli tasarım sunmaktadır. 85°C'de 19000 saatlik yaşam süresi, -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığı ve yüksek ripple akımı toleransı (23.5A @ 10kHz) ile güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V