ALS70H102DF500
CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H102DF500
ALS70H102DF500 Hakkında
KEMET ALS70H102DF500, 1000 µF kapasitansı ve 500 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı ile tasarlanmış, general purpose uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 11000 saat ömür eki garanti eder. ESR değeri 100 Hz'de 252 mOhm, düşük frekans dalgalanmada 4.8 A @ 100 Hz ve yüksek frekans dalgalanmada 9 A @ 10 kHz akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 252mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V