ALS70H102DE400
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70H102DE400
ALS70H102DE400 Hakkında
KEMET ALS70H102DE400, 1000 µF kapasitanslı 400V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleriyle donatılmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 11000 saatlik ömrü garantiler. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 100Hz'de 157mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 10A ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, enerji dönüştürücüleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. ±20% kapasite toleransı ile imal edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 157mOhm @ 100Hz
Impedance 89 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V