ALS70G912NS500
CAP ALUM 9100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G912NS
ALS70G912NS500 Hakkında
KEMET ALS70G912NS500, 9100 µF kapasitansı ve 500V anma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasi montajı için uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans ve 20000 saatlik ömür (85°C'de) sunmaktadır. 32 mOhm ESR değeri ve 25 mOhms empedans ile düşük frekans (100 Hz) ve yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 20.5 A ve 27.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu polar kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V