ALS70G753NW100
CAP ALUM 75000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G753NW
ALS70G753NW100 Hakkında
KEMET ALS70G753NW100, 75000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olup ±20% toleransa sahiptir. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarıma sahiptir. 9 mOhm ESR değeri ile 33.1 A ripple akım kapasitesine (10 kHz) ve 30.9 A ripple akım kapasitesine (100 Hz) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 75000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V