ALS70G752NS550
CAP ALUM 7500UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G752NS550
ALS70G752NS550 Hakkında
KEMET ALS70G752NS550, 7500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı vardır. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal, kutu tipi pakette sunulur. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C) çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömrü garanti eder. 100Hz'de 63mOhm ESR ve 10kHz'de 25.7A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V