ALS70G752NJ400
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G752NJ400
ALS70G752NJ400 Hakkında
KEMET ALS70G752NJ400, 7500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 20000 saat ömür (85°C'de) sunmaktadır. Chassis mount tipi vidalı terminal bağlantısı ile tedarik edilir. 100Hz'de 29mOhm ESR ve 10kHz'de 23.7A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Radial can kasa tipi yapıya sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V