ALS70G512NP550
CAP ALUM 5100UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G512NP
ALS70G512NP550 Hakkında
KEMET ALS70G512NP550, 5100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminallere sahip radyal can paketi içinde gelir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantilidir. 92mΩ ESR değeri ile düşük frekans ve 22A @ 10kHz yüksek frekans ripple current özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve yüksek voltaj filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V