ALS70G474NJ025
CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G474NJ
ALS70G474NJ025 Hakkında
KEMET ALS70G474NJ025, 470000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, düşük ESR (9mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (29.4A @ 10kHz) sayesinde güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleriyle sabitlenmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V