ALS70G474NF025
CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G474NF
ALS70G474NF025 Hakkında
KEMET ALS70G474NF025, 470000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 20000 saat ömür (@85°C) sunmaktadır. Düşük ESR değeri (9 mOhm @ 100Hz) ile yüksek ripple akım kapasitesi (28.6A @ 10kHz) sağlar. Screw terminal bağlantısı ile şasiye monte edilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama alanlarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V