ALS70G472NF500
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS70G472NF
ALS70G472NF500 Hakkında
KEMET ALS70G472NF500, 4700µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılan bu komponentin ESR değeri 59mOhm @ 100Hz olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 21.1A, 100 Hz'de 14.5A olarak tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V