ALS70G153NT400
CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G153NT
ALS70G153NT400 Hakkında
KEMET ALS70G153NT400, 15000 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminali ile donatılmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 20000 saat ömür süresine sahiptir. ESR değeri 16mOhm @ 100Hz olup, ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 30.6 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Endüstriyel ve ticari güç kaynağı uygulamalarında, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V